1. Anasayfa
 2. DRONE

DJI Mavic Mini FCC Mod Ios/Android

DJI Mavic Mini FCC Mod Ios/Android
0

DJI Mavic Mini FCC mod Ios telefon/tabletlerde ciddi bir problemdi. Bir android kullanıcısı olarak diğer DJI dronlardaki gibi kalıcı FCC yapamıyorduk. Yine de sorunu çözebilmiştik ve her uçuştan önce 2 dakikalık bir uğraşı ile FCC’ye geçebiliyorduk. Fakat Ios cihazlara bir çözüm bulamamıştık.

Androidler için DJI Mavic Mini FCC mod videomu aşağıda paylaşıyorum okumak yerine video daha akılda kalıcı olacaktır.

Yurt dışı forumlarda hobiciler bu konuya kafayı takmış ve sanırım bir yöntem de bulmuşlar. Deneyenler çalıştığını ifade etmekte. Türkiye’de bir arkadaş yöntemi türkçe PDF haline getirerek facebook grubumuzda paylaşmıştı.

@trdronetr instagram hesabıyla paylaşan bu arkadaş yöntemi denediğini ve kendinde de çalıştığını ifade etmekte (Ben Ios kullanmadığım için test imkanım yok maalesef).

Bildiğiniz gibi normalde FCC modu tüm DJI dronlarda ücretli olarak kullanabilme imkanı var, ülkemizde bu işi hem ücretli hem ücretsiz yapan kişiler mevcut. Facebook gruplarına aşina olanlar zaten isimleri hatırlamıştır şimdi.

Neyse lafı daha fazla uzatmıyorum, tamamiyle ücretsiz olan bu yöntemi aşağıdaki kısımdan indirebilirsiniz. Eğer işe yararsa yorum bırakmayı ihmal etmeyin ;)

Facebook sayfamı da takip etmeyi unutmayın, kırımsız uçuşlar :)

BU MAKALEYE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • 0
  tebrikler
  Tebrikler
 • 0
  muhte_em
  Muhteşem
 • 0
  hahaha
  Hahaha

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir