1. Anasayfa
 2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Banggood Kupon Bulma (Çinden Alışveriş)

Banggood Kupon Bulma (Çinden Alışveriş)
0

10 yıldan fazla süredir çinden alışveriş yapıyorum. Eskisi gibi vergisiz dönemler yok artık, 1TL’lik ürüne bile 15 TL vergi veriyoruz malesef. Yıllar içinde çokça çinli e ticaret sitesi kullandım. Son zamanların gözdesi Banggood ve özellikle vergi sistemi değişimiyle beraber Türkiye’de popüler. Size “Banggood Kupon Bulma” yöntemlerimden bahsedeceğim bu yazıda.

5 adet drone, çoğu kişisel kullanım eşyamı ve onlarca drone aksesuarımı aldığım sitedir kendisi. Neden Banggood’u anlatıyorum çünkü hali hazırda vergi iade sistemi olan benim bildiğim tek çinli e ticaret sitesi.

BONUS

Banggood vergi iadeli alışveriş nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız alttaki videoma göz atın ;)

Banggood Kupon Bulma Yöntemleri

Yöntem 1

banggood-mobil-uygulama-kuponlari
 • Öncelikle şunu belirteyim Banggood mobil uygulaması yeni üye olan herkese %10 indirim kuponu dahil olmak üzere çeşitli kuponlar veriyor. Ben yıllar önce üye olduğumda 6 kupon vermişlerdi. Şuanda bu sayıda kupon veriliyor mu bilmiyorum ama %10 kuponun devam ettiğini takipçilerimden biliyorum.
 • Bu kupon 1 telefona 1 kez tanımlanıyor. Yani farklı hesaplarla kaydolurum yine alırım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Fakat, anne baba kardeş arkadaş onların telefonuna indirip farklı bir mail ile kayıt olursanız yine kazanırsınız bu kuponu ;)

Yöntem 2

Eğer kullanacak bir kuponunuz yoksa Banggood’un ürün bazlı dağıttığı kuponları bulmanız gerekiyor. Bunlar için izlenecek birkaç yol var. Örneklerle göstereyim:

Kupon Merkezi

banggood-indirim-kodlari

Üye girişi yaptıktan sonra https://www.banggood.com/index.php?com=account&t=myCoupons bu linkten ulaşabileceğiniz kupon merkezi sayesinde almak istediğiniz kategorideki ürünler için ya da spesifik bir ürün için kullanılabilecek yüzlerce kuponun olduğu bölüme ulaşabilirsiniz.

Mail Listesine Kayıt

banggood-mail-kuponlari

Browserdan Banggood mail listesine kayıt olarak (yedek bir mail adresinizi kullanırsınız) 1 adet $20, 2 adet $10, 2 adet $5 kupon kazanarak alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ürün Detayları

banggood-indirim-kodu

Almak istediğiniz bir şeyin ürün detayları kısmına muhakkak bakın. Banggood bazen buralara kupon kodları yerleştiriyor ve bunu genelde en başa koyuyor. Siz ürün özelliklerine bakacağım diye hızlıca aşağı inerseniz gözden kaçırabilirsiniz. Resme dikkat edin %12 lik bir kupon kodu vermiş, görmezseniz gereksiz yere pahalıya almış olacaksınız ;)

Soru & Cevap Kısımları

banggood-indirim-kuponu-sorulardan

Banggood kullanıcıları genelde kupon kodları talep ederler ve bunu ürünle ilgili Soru/Cevap kısmında isterler. O yüzden oraları da kesinlikle kontrol edin derim. Yukarıda ki resimde en alt soruda bir müşteri kod var mı diye sormuş ve banggood bir kupon kodu paylaşmış.

Yöntem 3

telegram-banggood-grupları-kupon

Telegram Banggood gruplarına katılmanızı öneririm. Ben de yaklaşık 6 gruba üyeyim. Burada hem ürünler hem de kupon kodları paylaşılmakta. Almak istediğiniz ürünle ilgili bir paylaşım görmeseniz de “ben bu ürünü almak istiyorum kod var mı?” diye sorabilirsiniz, böyle kupon bulduğumuz çok oldu. Google’dan bu telegram gruplarını bularak katılabilirsiniz.

Yöntem 4

banggood-hediye-kuponlari

Arkadaşlarınıza hediye kuponu göndererek hem onlar hem de siz avantaj sağlayabilirsiniz. Gönderdiğiniz kişi $20 indirim kuponu kazanırken siz de %10 kupon kazanmış oluyorsunuz. Örneğin buradaki linke tıklayarak üye olursanız hem sen hem ben kazanacağız :)

Bu yazıda Banggood Kupon Bulma yöntemlerinden bahsettik. Bir sonraki yazıda alışveriş yaparken para kazanma yöntemi olan Artıway sisteminden bahsedeceğim. Okumadan geçmeyin…

BU MAKALEYE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • 2
  tebrikler
  Tebrikler
 • 0
  muhte_em
  Muhteşem
 • 0
  hahaha
  Hahaha
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir