1. Ana Sayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Alışverişlerinizden Para Kazanın (Artıway)

Alışverişlerinizden Para Kazanın (Artıway)
4

Herkese selam, sıkıcı coronavirus günlerinde ekonomi e-ticarete yöneldi malum. Ve spesifik bazlı %500 artış gösteren ürünler varken genel anlamda ise %35-40’lık bir işlem söz konusu mobil ticarette. Anlatacağım cashback (geri ödeme) yöntemi sayesinde sizler de “alışverişlerinizden para kazanın” ;)

Biliyorsunuz artık suyu bile internetten sipariş eder olduk. Kolonya, puzzle, kitap ve C vitamini satışları patladı gitti. Bir yandan kargolar yetişemez oldu diğer yandan e-ticaret sitelerinde çalışan ihtiyacı arttı.

Dünyanın en büyük mobil ticaret sitelerinden biri olan Amazon’un başkan yardımcısı Dave Clark: Kovid-19 salgını sonrası e-ticarete olan talepte ciddi bir artış olduğunu ve önemli ölçüde iş gücü ihtiyacı doğduğunu ifade ederek 100 bin yeni personel alınacağını bildirdi. (Kaynak: AA)

Artıway

Aslında direkt olarak para kazanmaktan ziyade alışverişinizden belli oranda geri ödeme aldığınız bir sistem olarak söyleyebilirim. Cashback denilen bu uygulama yurt dışında da oldukça yaygın.

Türkiye’de başka firmalar da mevcut ama benim yıllardır kullandığım ve gerçek olarak “kesintisiz” ödeme iadesi aldığım artıway‘den bahsedeceğim.

Tamamen ücretsiz bir uygulama. Aldığınız üründe herhangi bir fiyat artışı olmuyor. Yine aynı fiyata alıyorsunuz ama geri ödeme kazanıyorsunuz. İade oranları siteden siteye değişmekte Aklınıza gelebilecek neredeyse her e-ticaret sitesi sistemde mevcut.

artiway-internetten-para-kazanma

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Artıway’e kayıt olun ve tarayıcınıza eklentisini indirin. Ben google kullandığım için chrome eklenti linkini paylaşıyorum, buraya tıklayarak browserınıza ekleyebilirsiniz.

Ekletinin faydası şu; ürünü satın alacağınız e-ticaret sitesi artıway sistemine kayıtlı ise sizi otomatik uyarıyor. Tarayıcının üzerinde “Bonus Al” diye bir seçenek beliriyor ve ona tıklayarak yönlendirme sonrası satın alma işlemine devam etmeniz gerekiyor. Bunu yapmazsanız eğer bonus kazanamayacaksınız. Aşağıda size sistemi özetleyici 20 saniyelik bir video koydum.

Ödemeyi artıway yönlendirmesiyle tamamladıktan sonra;

sistem nasıl işliyor?

ne zaman bonus hesabımıza yatacak?

ne zaman ödemeyi bankamıza transfer edebileceğiz?

Cevaplar için okumaya devam :)

artiway-nasil-calisir

İlk kayıt olduğum zamanlarda 50 TL alt limit durumu vardı. Yani bu limit dolmadan IBAN numaranıza transfer yapılamıyordu. Bu yazıyı yazmak için kontrol ettiğimde 30 TL’ye düşürüldüğünü gördüm bu limitin. Size kendi güncel durumumu göstereyim:

artiway-ile-para-kazan

Bugüne kadar 360 TL geri ödeme almışım. 94 TL hala değerlendirme aşamasında çünkü iade edebilirim aldığım ürünü, bundan dolayı yaklaşık 3 ay (mağazadan mağazaya değişen süre) beklemede kalıyor. 36 TL ise şuan istediğim an çekebileceğim ücret. 30 TL limitini geçtiğim için her an bankama geri ödeme emri verebilirim.

Ödeme almak için çalıştığınız bankadaki hesap IBAN numaranızı artıway sistemine tanımlamanız yeterli, ek bir kayıt gerekmiyor. Herhangi bir kesinti de yok üstelik, neyse o geçiyor hesaba.

Bu konulara yabancı kişiler şunu düşünüyor olabilir “kredi kartı bilgilerimiz için güven sorunu olur mu?” şeklinde. Siz ödemeyi yine ürünü alacağınız siteden yapacaksınız, sadece siteye yönlendirmeyi artıway üzerinden yapıyorsunuz. Sıkıntı yok yani merak etmeyin, yıllardır kullanıyorum :)

Ben çinden (banggood) sürekli alışveriş yapıyorum ve hep bu yöntemi kullanıyorum. Faydasını da görüyorum. Siz de aynı uygulama ile “alışverişlerinizden para kazanın” ;)

Referans linkimi bırakıyorum, buradan üye olursanız sevinirim. Keyifli alışverişler…

Link: https://www.artiway.com.tr/?r=5158405

BU MAKALEYE EMOJİYLE TEPKİ VER!
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. seni takip ediyorum youtube dan buldum drone aldırdın bana sağolasın, mavic mini ile başlangıç yaptık bakalım, mediamarktan kampanyalı combo mini aldım 3599 tl ye seni takip ediyoruz. teşekkürler.

  2. Teşekkür ederim, istanbulda değilsiniz galiba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir